Zadzwoń do nas

DOK: 513-933-097

Serwis: 500-415-527

ZDALNE POBIERANIE
DANYCH
ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ Optymalizuj czas i koszty w Twojej firmie
z intuicyjnym systemem
zdalnego pobierania danych

LOCATRUCK

to narzędzie skutecznej kontroli floty pojazdów i pracy kierowców.

Intuicyjny, czytelny panel zarządzania dostępny z dowolnej przeglądarki internetowej komputera oraz urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów

Brak limitów stanowisk, kluczy sprzętowych czy instalowanych aplikacji

Wydajne serwery umożliwiają szybkie, jednoczesne generowanie wielu raportów dla floty pojazdów

Zdalny odczyt nie wymaga ingerencji kierowcy, może się odbywać przez 48h od wyłączenia zapłonu i nie wymaga umieszczenia karty przedsiębiorstwa w tachografie

Łatwe i terminowe rozliczenie płac i delegacji

Ograniczenie kosztów związanych z dojazdem i korzystaniem z punktów poboru danych również za granicą

Przetestuj system LOCATRUCK

PRZETESTUJ

ZAREJESTRUJ SIĘ

MASZ JUŻ KONTO?

ZALOGUJ SIĘ

Co zyskasz z Locatruck?

 

Bezpośrednie korzyści dla Twojej firmy

Poznaj opinie naszych klientów:

 Dzięki Kancelarii Transportowej KOBEN korzystamy z systemu Locatruck. System ten łączy w sobie funkcję lokalizacji oraz zdalnego pobierania danych z kart kierowców i z tachografów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i pragniemy polecić system Locatruck każdej firmie transportowej, aby sprawniej zarządzać flotą.

 

 System przeprowadzonej rozmowie z dyspozytorami, którzy to zajmują się w/w programem stwierdzamy iż program bardzo ułatwia pracę pod względem kontroli lokalizacji pojazdów, kontroli nad użytkowaniem pojazdów przez kierowców oraz pod względem zdalnego poboru plików DDD. Chcielibyśmy także wyrazić nasze zadowolenie iż powyższy system będzie współpracował z nowym systemem poboru opłat drogowych. Z pewnością moglibyśmy polecić system Locatruck innym przewoźnikom. 

 System bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie zauważam wad w działaniu systemu za to zaskoczył mnie wieloma funkcjami i możliwościami. Ogólnie obsługa jest bardzo prosta i bardzo ułatwiająca codzienną pracę odnoście transportu. Cały czas mam kontrolę nad pojazdami oraz kierowcami. Świetne rozwiązanie dla każdego prowadzącego firmę transportową. Produkt jak najbardziej spełniający swoje funkcje oraz moje oczekiwania. 

 W pracy transportu i spedycji jaka prowadzę wykorzystuje system Locatruck do ograniczenia kosztów dojazdu do punktów pobierania danych z kart kierowców oraz tachografów cyfrowych i opłat z nimi związanych. Locatruck to minimalizacja ryzyka kar za przekroczenie terminu odczytu danych z kart kierowcy i tachografu, odciążenie pracownikow od konieczności pobierania danych bo opiekun sam pobiera dane i zawsze mam możliwość monitorowania czasu pracy kierowców online.

Pobierz naszą aplikację mobilną dla Twojego telefonu: