Zadzwoń do nas

DOK: 513-933-097

Serwis: 500-415-527

LOCATRUCK

to narzędzie skutecznej kontroli floty pojazdów i pracy kierowców.

 • kontrolowanie pracy kierowcy w czasie rzeczywistym
 • minimalizacja ryzyka nałożenia kary z powodu wykroczeń i przekroczeń czasu jazdy i pracy
 • automatyczny odczyt danych z tachografu cyfrowego i karty kierowcy
 • bezpieczeństwo danych na serwerze z dostępem 24h

Intuicyjny, czytelny panel zarządzania dostępny z dowolnej przeglądarki internetowej komputera oraz urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów

Brak limitów stanowisk, kluczy sprzętowych czy instalowanych aplikacji

Wydajne serwery umożliwiają szybkie, jednoczesne generowanie wielu raportów dla floty pojazdów

Zdalny odczyt nie wymaga ingerencji kierowcy, może się odbywać przez 48h od wyłączenia zapłonu i nie wymaga umieszczenia karty przedsiębiorstwa w tachografie

Łatwe i terminowe rozliczenie płac i delegacji

Ograniczenie kosztów związanych z dojazdem i korzystaniem z punktów poboru danych również za granicą

Przetestuj system LOCATRUCK

MASZ JUŻ KONTO?

ZALOGUJ SIĘ

Co zyskasz z Locatruck?

 

Bezpośrednie korzyści dla Twojej firmy

 • Rozliczenie kierowcy bez względu gdzie się znajduje i w dowolnym dniu
 • Brak dodatkowych opłat za pobieranie danych z kart kierowców i tachografów (w niektórych krajach to koszt nawet 30 euro jednorazowo)
 • Ograniczenie dokumentów w wersji papierowej
 • Brak potrzeby używania ręcznych czytników do odczytu danych (duża liczba modeli czytników sprawia problem dokonania właściwego wyboru, czytniki budżetowe często ulegają awarii, nie zostawiają „stempla czasu”)
 • Karta przedsiębiorstwa jest zawsze bezpieczna na naszym biurku (nie musimy używać jej w tachografie i tym samym przekazywać osobom trzecim)
 • Podgląd do czasów pracy i asystenta czasu odpoczynku online z dostępem 24h (łatwe i wydajne planowanie zleceń)
 • Element Listy

Poznaj opinie naszych klientów:

  Dzięki Kancelarii Transportowej KOBEN korzystamy z systemu Locatruck. System ten łączy w sobie funkcję lokalizacji oraz zdalnego pobierania danych z kart kierowców i z tachografów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i pragniemy polecić system Locatruck każdej firmie transportowej, aby sprawniej zarządzać flotą.  

 System przeprowadzonej rozmowie z dyspozytorami, którzy to zajmują się w/w programem stwierdzamy iż program bardzo ułatwia pracę pod względem kontroli lokalizacji pojazdów, kontroli nad użytkowaniem pojazdów przez kierowców oraz pod względem zdalnego poboru plików DDD. Chcielibyśmy także wyrazić nasze zadowolenie iż powyższy system będzie współpracował z nowym systemem poboru opłat drogowych. Z pewnością moglibyśmy polecić system Locatruck innym przewoźnikom. 

 System bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie zauważam wad w działaniu systemu za to zaskoczył mnie wieloma funkcjami i możliwościami. Ogólnie obsługa jest bardzo prosta i bardzo ułatwiająca codzienną pracę odnoście transportu. Cały czas mam kontrolę nad pojazdami oraz kierowcami. Świetne rozwiązanie dla każdego prowadzącego firmę transportową. Produkt jak najbardziej spełniający swoje funkcje oraz moje oczekiwania. 

Pobierz naszą aplikację mobilną dla Twojego telefonu: